Áno je to pravda, po dlhom uvažovaní a rozmýšľaní ako vám priblížiť náš zbor a skauting ešte viac, sme sa rozhodli založiť zborový Instagram účet.

Popri skautovaní sa už dlho snažíme o našej činnosti komunikovať s našimi členmi, ich rodičmi a priateľmi zboru ako aj so širokou verejnosťou. Myslíme si, že je dôležité ukazovať našu prácu s deťmi a mládežou a najmä informovať o dôležitých akciách a dôležitých dátumoch.

Toto všetko sme doteraz robili cez naše tri hlavné informačné kanály: mail, facebook a táto webová stránka. Doteraz sme však cez všetky tri ponúkali pohľad na náš zbor za účelom podania informácie a s menším odstupom.

Preto sme sa rozhodli poňať Instagram ako príležitosť priniesť Vám pohľad z vnútra na náš zbor, oddiely, družiny a ich akcie tak povediac na „živo“. Odľahčený od dátumov a upozornení o nadchádzajúcej registrácii ( info TU 🙂 ) ale plný energie našich mladých členov, ktorí tento účet aj spravujú. Budeme sa snažiť tak trocha pravidelne tak trocha nepravidelne pridávať fotky, videá a príbehy priamo z nášho skautského dobrodružstva tak, ako sa dejú.

Ak si želáte zažívať naše dobrodružstvá s nami, nájdete nás na Istagrame pod menom @delfiniky