Dobrá správa je, že noví členovia sú vítaní počas celého roka! Momentálne prijímame nových členov vo veku od 10-12 rokov do oddielu Svište a členky vo veku od 10-12 rokov do oddielu Esá.

Aby Vaše dieťa plynule vplávalo do mora Bielych delfínov, preferujeme, aby sa zúčastnilo družinovky, následne akcie alebo inej skautskej udalosti, a vyskúšalo si, či mu skauting a nová partia kamarátov vyhovuje. Vaše dieťa, ale aj Vy tak budete mať možnosť vidieť a zažiť skauting, rovnako ako aj ľudí, ktorí sa budú Vášmu dieťaťu venovať. Jediný potrebný krok na ceste k nám je kontaktovanie vodcu oddielu, aby vás usmernil na družinovku, ktorá je pre Vaše dieťa podľa veku najvyhovujúcejšia.

oddiel Esá (dievčatá)- oddielesa@gmail.com/ 0903 238 824

Družinovky:

Sushi, sedmokrásky – piatok 16.30-18.00 v klubovni

Sedacia súprava – piatok 18.15-20.00 v klubovni

oddiel Svište  (chlapci)-  http://16odd.webnode.sk/kontakt/

Ak sa Vášmu dieťaťu zapáči, môže začať pravidelne chodiť na skautské stretnutia a postupne objavovať, čo všetko ponúka skautský svet. Po uhradení členského poplatku sa stanete rodičom právoplatného nového skauta alebo skautky 🙂

Viac o registračnom poplatku a registrácii na školský rok 2015/2016 sa dočítate v sekcii Registrácia 2015/2016.

 

Ďakujeme za Vašu dôveru v našu organizáciu a veríme, že skautská etapa bude skvelým obdobím pre Vaše dieťa, ale aj pre Vás ako skautského rodiča.